Rafting to fantastyczna zabawa - wiemy to jako pasjonaci tej dyscypliny, a także widzimy jak wiele pozytywnych emocji towarzyszy naszym Klientom podczas organizowanych przez nas spływów. Właśnie dlatego postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o spływy pontonowe i kajakowe Zakopane.

Z naszą ofertą wychodzimy do osób, które chcą jeszcze dłużej cieszyć się widokami obserwowanymi z perspektywy balansującego na falach rzeki pontonu, a także Klientów dla których spływ to fantastyczny zastrzyk adrenaliny i oryginalna forma aktywności fizycznej.

Klientów, którzy chcą wziąć udział w spływach, które organizujemy transferujemy na trasie Zakopane - Pieniny. Po przetransportowaniu na miejscu startu spływu w Pieninach na uczestników czekają nasze pontony i kajaki pneumatyczne oraz pozostały sprzęt (wiosła, kamizelki ratunkowe, kaski, torby wodoodporne), ponieważ kluczowe jest dla nas bezpieczeństwo każdego uczestnika spływu, a możemy je zagwarantować jedynie bazując na naszym doświadczeniu, wiedzy oraz profesjonalnym, certyfikowanym sprzęcie raftingowym.

Trasa spływu, na którą chcemy serdecznie Państwa zaprosić posiada nieprzeciętne walory krajobrazowe. Tak wspaniałych widoków nie zobaczą Państwo nigdzie indziej, a przy tym spływ to bardzo oryginalna forma obcowania z naturą i aktywności fizycznej.

Do wzięcia udziału w spływach z Pienin do Zakopanego, które organizujemy zapraszamy Klientów indywidualnych, wycieczki szkolne, a także firmy, które chcą zorganizować wyjątkową imprezę integracyjną dla pracowników.