Pieniny to miejsce, które na turystycznej mapie Polski zajmuje bardzo ważne miejsce, a lokalizacja, która jest bez wątpienia wizytówką Pienin to Szczawnica. Bardzo cieszy nas fakt, iż z roku na rok Pieniny odwiedza co raz więcej turystów, a wszystkich rządnych wrażeń chcemy zaprosić na spływy Dunajcem.

Zapewniamy, że nasze usługi to mnóstwo kapitalnych wrażeń wynikających z możliwości podziwiania Pienin - naszym zdaniem najbardziej urokliwych gór w Polsce. Rafting Szczawnica to jednak nie tylko walory krajobrazowe, ale też aktywny wypoczynek i dreszczyk emocji, kiedy ponton musi zmierzyć się z bystrzynami.

Zapraszając Państwa na organizowane przez nas spływy pontonowe po Dunajcu chcemy zapewnić, że przeżyją Państwo niezapomniane chwile pod okiem wykwalifikowanych instruktorów będących jednocześnie pasjonatami raftingu. Wszystkie spływy realizujemy pomocą profesjonalnego, certyfikowanego sprzętu: pontonów i kajaków pneumatycznych, a każdy uczestnik spływu otrzymuje kask, kamizelkę ratunkową, wiosła i wodoodporny worek na rzeczy.

Wiedza i doświadczenie, które posiadamy to gwarancja bezpieczeństwa w trakcie spływów kajakowych i pontonowych. Z naszą ofertą wychodzimy do Klientów indywidualnych, zorganizowanych grup, uczniów oraz firm.