Do skorzystania z naszych usług zapraszamy również firmy, które chcą zorganizować dla swoich pracowników event pełen wrażeń. Rafting w Pieninach to doskonała zabawa, która zarazem pozwala zintegrować grupę współpracujących ze sobą ludzi, a obecnie w niemalże każdej pracy integracja oraz współdziałanie w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników to elementy bardzo istotne.

Dotychczas wielokrotnie organizowaliśmy rafting dla firm, zarówno dla grup mieszanych, jak i złożonych tylko z mężczyzn i kobiet i zawsze dostrzegaliśmy, że wysiłek fizyczny połączony z obcowaniem na łonie natury dostarcza doskonałych rezultatów w postaci kapitalnej zabawy, która po prostu jednoczy ludzi.

Zapraszając firmy na organizowane przez nas spływy pontonowe gwarantujemy profesjonalne przygotowanie i elastyczne podejście do oczekiwań każdego Klienta. Sprzęt, którym dysponujemy to certyfikowane pontony i kajaki pneumatyczne, a kamizelki, wiosła, kaski i pozostałe, wykorzystywane przez nas akcesoria sportowe pochodzą od renomowanych producentów. Bezpieczeństwo uczestników spływu jest dla nas najważniejsze, ale nie zapominamy o tym, że każdy korzystający z naszych usług Klient pragnie przede wszystkim doskonałej zabawy na wodzie. To też wszystkie podejmowane przez nas działania w ramach raftingu dla firm są ustalane na bazie wskazówek Klienta.

Firmowy wyjazd integracyjny zorganizowany przez nas to gwarancja niezapomnianych wrażeń, a prócz raftingu zadbamy o organizację grilla, wycieczki rowerowej oraz zapewnimy komfortową bazę noclegową.