Rafting i spływy kajakowe Dunajcem to atrakcja turystyczna, która cieszy się co raz większym zainteresowaniem wśród osób odwiedzających Pieniny. Oferując spływy Dunajcem chcemy zaprosić Państwa nie tylko do aktywnego spędzania czasu, ale również podziwiania wspaniałych krajobrazów z perspektywy górskiej rzeki. Pomimo tego, iż spokojny nurt Dunajca pozwala każdemu, bez względu na wiek cieszyć się urokami raftingu i spływów kajakowych to zapewniamy, że emocji i nutki adrenaliny na trasie spływu ze Sromowiec Niżnych (Czerwonego Klasztoru) do Szczawnicy (Leśnicy) z całą pewnością nie zabraknie.

Satysfakcja, bezpieczeństwo i uśmiech na twarzach uczestników organizowanych przez nas spływów są dla nas najważniejsze i dlatego zadbaliśmy o profesjonalnie przygotowaną kadrę instruktorską oraz oczywiście specjalne pontony i kajaki pneumatyczne oraz ich osprzęt. Każdy uczestnik spływu otoczony jest opieką sternika, otrzymuje kask, pagaj, kamizelkę, hermetyczne opakowanie do przechowania ubrań, telefonu, portfela, itp..

Z ofertą spływów kajakowych i pontonowych, którą przygotowaliśmy wychodzimy do Klientów indywidualnych oraz zorganizowanych grup i firm (np. wycieczek szkolnych, firmowe wyjazdy integracyjne).

Rafting Dunajec Cennik
Spływ dla 2-3 osób
220 zł / 50 ‎€ za ponton

Spływ dla 2-3 osób

Spływ dla 4 lub więcej osób
60 zł / 16 ‎€ od osoby

Spływ dla 4 lub więcej osób

Po ukończeniu spływu i dotarciu do przystani w Leśnicy umożliwiamy powrót do Sromowiec na rowerach.
Rower dla osoby dorosłej (fotelik dla dziecka gratis)
18 zł / 4 ‎€

Rower dla osoby dorosłej (fotelik dla dziecka gratis)

Rower dla dziecka
13 zł / 3 ‎€

Rower dla dziecka