Wszystkich turystów odwiedzających Pieniny serdecznie zapraszamy na spływy kajakowe Dunajcem. Jest to nie tylko fantastyczna forma aktywności fizycznej, ale ponadto oryginalny sposób na podziwianie piękna Pienin z nieco innej perspektywy.

Profesjonalne zaplecze sprzętowe w postaci certyfikowanych kajaków pneumatycznych oraz sprzętu zapewniającego uczestnikom spływu ochronę (kaski, kamizelki ratunkowe, wodoodporne pojemniki na rzeczy osobiste) to baza spływów, które organizujemy. Zespół naszych instruktorów to ludzie dla których spływy z wykorzystaniem pontonów i kajaków to pasja, a zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie oraz wiedzę wykorzystują podczas każdego kolejnego spływu.

Oferta, z którą wychodzimy do Klientów prywatnych, uczestników wycieczek szkolnych, a także firm została starannie zaplanowana i cieszy nas, że rafting oraz spływy kajakowe w Pieninach cieszą się wśród osób odwiedzających Pieniny tak dużą popularnością. Jednocześnie chcemy zapewnić, że skorzystanie z naszych usług to gwarancja doskonałej zabawy, oryginalnego spędzania czasu i fantastyczna okazja do napawania się urokiem Pienin z pokładu pontonu bądź kajaka płynącego z nurtem przepięknego Dunajca.