Walory krajobrazowe oraz liczne zabytki przyciągają do Pienin turystów nie tylko z Polski, ale również zagranicy. Podkreślić należy również, że liczną grupę odwiedzającą Pieniny o każdej porze roku stanowią uczniowie szkół podstawowych, średnich oraz studenci. To też postanowiliśmy skomponować naszą ofertą tak, aby zaproponować oryginalną atrakcję dla wycieczek szkolnych.

Rafting dla uczniów to spływy, które realizujemy na rzece Dunajec, a każdy spływ odbywa się po okiem wykwalifikowanych instruktorów. Bezpieczeństwo to dla nas fundamentalna kwestia i dlatego bazujemy na wiedzy oraz doświadczeniu, a rafting odbywa się na certyfikowanych pontonach i kajakach pneumatycznych. Ponadto każdy uczestnik spływu otrzymuje obowiązkowo kamizelkę ratunkową, kask, wiosła oraz wodoodporną torbę, która pomieści ubranie, portfel, telefon lub inne przedmioty.

Wierzymy, że dzięki nam uczniowie w nieco inny sposób odkryją uroki Pienin, a przy tym podczas spływu z ich twarzy nie będzie znikał uśmiech. Rafting w Pieninach to również doskonała forma aktywności fizycznej i spora dawna adrenaliny, pomimo tego, że Dunajec należy do spokojnych górskich rzek.

Serdecznie zapraszamy grupy uczniowskie do wzięcia udziału w organizowanych przez nas spływach pontonowych. Zapewniamy, że zarówno dzieci, młodzież jak i opiekunowie będą podczas spływu fantastycznie się bawić!