Jeśli szukają Państwo pomysłu na zorganizowanie oryginalnego eventu, na którym z całą pewnością nikt nie będzie się nudził to gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie organizacji spływów raftingowych i kajakowych na rzece Dunajec i gwarantujemy, że impreza zorganizowana przez nas dostarczy mnóstwa niezapomnianych wrażeń. Wielokrotnie mieliśmy okazję organizować imprezy integracyjne dla firm, a także eventy dla zorganizowanych grup uczniów, studentów, rodzin i przyjaciół, a doświadczenie, które zdobyliśmy wykorzystujemy obecnie.

Wszystkie eventy, które organizujemy odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że aby impreza była udana przede wszystkim musi być w 100% bezpieczna. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem renomowanych producentów ROBFIN oraz GUMOTEX, a każdy event starannie planujemy. Wytyczne i oczekiwania Klientów są dla nas niezwykle ważne i dlatego w elastyczny sposób podchodzimy do naszej pracy, a każdy zorganizowany event jest inny.

Nasza oferta to jednak nie tylko spływy kajakowe i raftingowe po Dunajcu, ale również wiele frajdy już po zakończeniu emocjonującego spływu. Dla naszych Klientów organizujemy wycieczki rowerowe oraz grille, dbając jednocześnie o zakwaterowanie w komfortowych warunkach obiektów Willa Magiera i Domki Trzy Korony.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i przedstawienia swojej wizji eventu. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom i zorganizować dla Państwa imprezę, która będzie wspominana przez lata.

 

 

Koszt organizacji eventu ustalany jest indywidualnie na bazie informacji o liczbie uczestników oraz wytycznych Klienta.